Sodium Hydroxide

شرکت سود پرک سیناد، یکی از بهترین سود پرک های تولید شده در ایران است که با کیفیتی عالی و باور نکردنی تولید می شود. در این مقاله بررسی شرکت سود پرک سیناد و محصولش می پردازیم تا در صورت تمایل به خرید این محصول به راحتی، بتوانید وارد صفحه این محصول شوید.

معرفی شرکت سود پرک سیناد

یکی از شرکت های فعال و مطرح در عرصه تولید سود پرک کشور، شرکت پیشگام انرژی سیناد می باشد که تولید کننده عمده سود پرک ۹۸% است. این شرکت که در شهر اصفهان واقع است با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا در زمینه بازرگانی ، تولید کاستیک سودا ، وادرات و صادرات مواد شیمیایی تجربه درخشانی دارد.

شرکت سود پرک سیناد یکی از اقتصادی ترین سود کاستیک پرک های موجود در بازار می باشد و برای مصرف کننده هم از نظر کیفیت و هم از نظر هزینه ای، مناسب و اقتصادی است.

ویژگی های شرکت سود پرک سیناد

فعالیت شرکت پیشگام انرژی سیناد به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید سود پرک در یک تراز پیشرو و دانش بنیان است. اما این شرکت در تولید انواع سود پرک ، اسید فسفوریک ، بوراکس پنتا ، بوراکس دکا ، کلر ایرانی با کلیه استاندارد های جهانی نیز دستی در صنعت دارد. تمام فرآیند هایی که در این شرکت انجام می شود با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ است چون روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح بنا شده تا به این منظور برسد. شرکت پیشگام انرژی سیناد سالانه هزاران تن کاستیک سودا را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید و روانه بازار داخل و خارج کشور می نماید.

یکی از ویژگی های بارز سود پرک سیناد، قیمت آن است به طوری که می توان سود پرک سیناد را ارزان ترین نوع سود پرک موجود در بازار نامید. توجه داشته باشید با این که در کشور ما انواع مختلفی از سود پرک وجود دارد، برخی از آن ها کیفیت بالایی دارند و طبیعتا قیمت زیادی هم برای خرید آن ها باید صرف کرد . از طرفی بعضی قیمت ارزان دارند ولی از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشند. اما سود پرک سیناد هم کیفیت مناسبی دارد و گران قیمت هم نیست. از این نوع سود پرک بیشتر برای صنایعی که به هم کیفیت و هم قیمت برای آن ها مهم است استفاده می شود.

سود پرک سیناد هم مانند سایر برند ها در صنعت کاغذ و برگه، صابون سازی و قالب سازی، صنعت نساجب، مواد شوینده، شستشوی شیرآلات، تولید کیف و کفش چرم و … کاربرد فراوانی دارد و به همین علت مورد پسند و استقبال مصرف کنندگان است.

روش تولید شرکت سود پرک سیناد

روش تولید سود پرک در شرکت پیشگام انرژی سیناد با استفاده از خط تولید جدید و با بهره گیری از تولید سود مایع به صورت تکنولوژی روز دنیا و با الکترولایزر های غشایی و به شکل کاملا اصولی می باشد. در این روش ناخالصی های جیوه ای در ساختار آن وجود ندارد که همین امر امتیاز بسیار مهمی برای شرکت سود پرک سیناد محسوب می گردد. شرکت سود پرک سیناد با بهره گیری از آزمایشگاه های مدرن و نیروی انسانی متخصص و مجرب در راستای تأمین نیاز صنایع داخلی کشور، با هدفمندی صادرات به کشور های مختلف فعالیت می کند.

بسته بندی سود پرک سیناد
بسته بندی سود پرک سیناد

بسته بندی شرکت سود پرک سیناد

سود پرک اصلی سیناد دارای بسته بندی مقرون به صرفه و زیبا به همراه پلمپ و دوخت سراسری بسته بندی است. نوع بسته بندی سود پرک سیناد به گونه ای است که از نفوذ هوا و رطوبت به درون بسته جلوگیری می کند. سود پرک سیناد در بسته های ۲۵ کیلوگرمی که وزن نسبتا سبک و قابل حملی دارند، بسته بندی می شوند و مشخصات و درجات محصول روی آن درج شده است

صادرات و فروش شرکت سود پرک سیناد

از آن جایی که سود پرک سیناد دارای استاندار ها و مجوز های بین المللی است، جواز و امکان صادرات به کشور های همسایه را نیز دارد. شرکت سود پرک سیناد با اتکا به کیفیت بالای محصول های خود، در حال فعالیت و صدور محموله هایی به کشورهای خاور دور، کشورهای خاور میانه ، کشورهای آسیایی مانند ترکیه ، عراق ، ازبکستان ،ارمنستان ، قزاقستان ، ترکمنستان ، افغانستان ، پاکستان ، گرجستان ، لبنان ، دبی و امارات، سوریه و همچنین کشور های آمریکا لاتین است که باعث افتخار صنعت تولید و صادرات کشور می شود. البته که کاستیک سودا صادراتی سیناد برای صادرات به کشورهای مختلف با انجام تشریفات امور گمرکی جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *